Dziergam na drutach i szydełkuję, szyję, maluję, a nawet przędę, próbuję coś wyhodować w ogródku, głaszczę koty... nie umiem siedzieć bezczynnie.Jestem matką trojga dzieci. Można by im poświęcić całą dobę, ale czasem żeby nie dać się zwariować potrzebuję HOBBY i o tym właśnie jest ten blog.

Blog > Komentarze do wpisu
Haft użytkowy

Dzisiaj po południu, kiedy sytuacja na froncie sprzątalniczo- obiadowym została mniej więcej opanowana udałam się w "zacisze" swojej pracowni, aby zrobć coś dla dziecka- etykietkę z imieniem na przedszkolny ręczniczek do rąk.

"Zacisze" w cudzysłowie bo po pierwsze najpierw włączyłam sobie jakąś salsę, a jak się skończyła... naszła mnie refleksja że poprzedni sąsiedzi powinni nas błogosławić pod niebiosa za to że wybraliśmy mieszkanie na parterze, nade mną toczyła się chyba jakaś bitwa morska w wykonaniu moich dzieciaków, po dochodzących mnie dźwiękach nawet trudno mi było domyśleć się co robią. Ale tak to jest jak się ma dwoje z temperamentem Strusia Pędziwiatra jedno, a drugie to Struś do kwadratu.

No ale do rzeczy- jakoś, po przeszukaniu różnych literek, etykietka powstała i wygląda tak:

A tu zbliżenie:

Oj, dawno nic nie haftowałam,a kiedyś bardzo to lubiłam :)

sobota, 31 marca 2007, kasiaba1

Polecane wpisy

  • Miały być wpisy

    Nie mam niestety czasu. Ale troszkę uszyłam: Dwie spódnice i sukienka. Wyszło tak jakoś... monokolorystycznie. Ale to przypadek Wysoki Sądzie, przysięgam! Uszył

  • "Make a wish..."

    Kupiłam pismo z zestawem do haftu: Strona czasopisma-klik Wyhaftowałam, pomalowałam ramkę, oprawiłam i pokazuję: Tylko gdzie ja teraz powieszę taką infantylną m

  • Hafcik

    Bo haftem to maleństwo trudno nazwać. Potrzebne mi do czegoś innego, więc chwyciłam za igłę.

Komentarze
2007/03/31 22:58:57
A mówiłam ? Wyszło ślicznie. Buziaki dla Dzieciaków i pozdrówka dla całej rodzinki.
-
2007/04/01 09:31:34
no fakt. Kiedys znacznie wiecej krzyzykowalas, co widac chodzby po Twojej stronie www. Przyznam sie ze tez lubie haft (chodz nie mam az takiego doswiadczenia). Tym bardziej sie ciesze ze do tego wrocilas. Licze na wiecej !